Hakkımızda

Bayi Bayi Dolaşmaya Son. Araba Almanın Akıllı Yolu OtoBoom.com

İşte karşınızda Türkiye’nin en geniş bayi ağına sahip yeni sıfır araç satış platformu OTOBOOM.

 

 

2018 yılında hizmete açılan ve Türkiye’nin en geniş otomobil bayi ağına sahip Otoboom.com, öncelikli olarak sıfır araç satın almak isteyenlere geniş bir araştırma yapma ve bilgi alma olanağı sağlamaktadır. Satın almak istediğiniz marka ve model ile ilgili olarak tüm teknik özellikleri, farklı motor, opsiyon ve paket seçenekleri, renk tercihleri, markanın sunduğu ya da modele ait ekstra özellikler ile merak edebileceğiniz diğer tüm detaylar Otoboom sisteminde sizler için Türkiye otomobil pazarında yer alan Mercedes, Audi, Volksvagen, Renault, Peugeot, Ford, Citroen vb. tüm markaların yetkili bayilerine ulaşabileceğiniz bu yepyeni platform ile artık oturduğunuz yerdeki bilgisayarınızdan ya da gün içerisinde her nerede olursanız olun cep telefonunuzda yapacağınız birkaç tıklama ile istediğiniz marka ve model otomobil için teklif alabileceksiniz. Üstelik uzun uzadıya bekleme süreçleri olmaksızın çok hızlı bir şekilde, farklı satın alma noktalarının sizlere sunacağı hizmet ve fiyat avantajları da cabası. Sonrasında ise teklifini uygun bulduğunuz bayi ile iletişim kurmanız ve tüm satın alma işlerini gerçekleştirmeniz yine Otoboom desteği ve güvencesiyle kolaylıkla gerçekleşiyor olacak.

Kısacası artık yeni bir araba almak için sadece bulunduğunuz bölgedeki yetkili bayi ya da bayiler ile sınırlı değilsiniz. Otoboom.com olarak tercih, seçim ve avantajlı satın alma yapabileceğiniz tüm seçenekleri dijital dünyanın sağladığı son teknolojiler, güçlü iş birliktelikleri, otomotiv sektöründeki  17 yılı aşkın süreyi kapsayan tecrübemiz ve kendini sürekli olarak güncelleyen dinamik yapımızla bu platformda sizlerin hizmetine sunuyoruz. 

Dilediğiniz marka ve model aracı size en yakın bayide görebilir, sonrasında ise Otoboom.com’a gelerek aynı araç için en avantajlı fiyatı alabileceğiniz teklif isteme sistemimizi kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular ya da satın alma sürecinde yaşayabileceğiniz kararsızlıkları da düşündük. Farklı iki ya da daha fazla markanın, birbirine yakın modelleri arasında kararsız kalmanız çok normal. Otoboom.com ile tüm bu modelleri tek bir pencerede karşılaştırabilirsiniz. Motor hacmi, yakıt tüketim, ilk hızlanma süresi ya da son hız değerleri ve daha birçok seçeneği birbiri arasında değerlendirerek gerek performansı, gerekse bütçesi sizlere en uygun olan modeli seçebilir ve teklif isteyebilirsiniz.

Otoboom.com ile sıfır araç satın alırken bütçenize ve gelecek planlarınıza da katkı sağlayabilmeyi hedefliyoruz. Bu bağlamda yeni bir otomobil için satın alma masraflarınızın yanı sıra aracınızı kullanacağınız süre boyunca bütçenize yansıyacak tüm masrafları hesaplayabileceğiniz bir “Toplam Sahip Olma Maliyeti” hesaplama sistemimiz mevcut. Kullanım maliyeti hesaplama satın alma aşamasında karar verirken en çok tercih edeceğiniz özelliklerden biri olacak.

 

Otomobil dünyasındaki en son yenilikler, dünyaca ünlü markaların Türkiye pazarına getirecekleri yeni modeller, öncü modeller ve araç kullanımındaki en son teknolojilerden haberdar olmanızı sağlayacak olan OtoBoomBlog ise sürekli güncellenen içerikleri ile sıklıkla ziyaret edeceğiniz bir sayfa olmaya aday.

Son olarak dijital ve sosyal medyanın tüm kanallarında etkili bir biçimde yer alacak olan Otoboom.com’u takip etmeniz için sizlere birbirinden özel sürprizlerimiz var. Fırsatlardan ilk önce siz haberdar olacak, aynı zamanda Otoboom’a özel satın alma avantajlarının keyfini yaşayacaksınız. Satış sonrası destek hizmetleri, ücretsiz bakım ve değişim kampanyaları, çok avantajlı satış fiyatları ve birbirinden avantajlı indirim fırsatları ile Otoboom.com yayın hayatına başlıyor. 

 

Otoboom.com bir Escar A.Ş. iştirakidir. 

 

 

KARİYER FIRSATLARI

Şu an için açık bir pozisyon bulunmamaktadır. İleriye yönelik başvurularınız için CV'nizi info@otoboom.com adresine iletebilirsiniz.