Araç İncelemeleri   |   2019 Sezonu   |   Konsept Arabalar   |   Basın Duyuruları
Fiat Egea Hatchback Street İçin Otoboom.com’dan Özel Teklif!
Abone Ol

Bir Otoboom.com geleneği haline gelen bayilerimizdeki sınırlı sayıdaki otomobili uygun fiyatlı olarak sizlere sunma uygulamamıza devam ediyoruz. Bütçe dostu ve hatchback gövde tipine sahip yerli bir otomobil almak isteyenler için Street donanıma sahip Egea Hatchback’lerin özellikleri ve hangi bayide avantajlı fiyatla satıldığını yazımızı takip ederek öğrenebilirsiniz.

 

Sokak Stili Tasarım!

 

 

Fiat Egea Hatchback Street, adından da anlaşılacağı üzere sokak stili bir tasarım algısını, bütçe dostu baz versiyon ile birleştiriyor. Egea Hatchback, halihazırda ağırbaşlılığı ve dinamik tasarımı ile bilinen bir otomobil. Ön kısımdaki farklı donanımlarda, farklı tasarımla alınabilen elmas tipi ön ızgaraya, küçük-mercekli ana farlar ile LED gündüz farları eşlik ediyor. Tavan kısmı arkada aracın bittiği yere kadar alçalmazken, bu seçim ile arka koltuklarda oturanların rahatsız olmamaları sağlanmaya çalışılmış. Ancak ön sis farlarının olamaması yaratılmaya çalışılan görünüme biraz gölge düşürmüş.

 

 

Yan aynaların, ön elmas ızgaranın ve kapı kulplarının siyah kaplı olması, aracın özellikle açık renk alındığında daha da dikkat çekmesini sağlıyor. Buna kısımda LED gündüz farlarını da eklediğimizde Egea Hatchback, zaman ayak uydurmuş gibi görünüyor. Profilde ise karartılmış arka camlar ile siyah 16 inç alaşım jantlar, genelde baz donanımda alınamayan hoş detaylar arasında yerini almış.

 

Teknolojik İç Mekan

 

 

Egea Hatchback Street, UConnect isimli Bluetooth özellikli multimedya sistemi ile dikkat çekiyor. Ayrıca USB girişi ile sizlere farklı bağlantı seçenekleri de sunuluyor. Daha üst donanımlarda konsoldan bağımsız halde duran multimedya ekranı, Street donanımda konsola gömülü halde geliyor. Dolayısı ile bu tasarımı herkes sevemeyebilir.

 

Street Donanımda Neler Var?

 

 

Tasarım:

Siyah Kapı Kolları, Siyah Ayna Kapakları, Karartılmış Arka Camlar, LED Gündüz Farları, 16 inç Siyah Alaşım Jantlar. Bu konuda ön sis farları hariç Egea Hatchback Street, eksiksiz bir şekilde pek çok donanımı sunuyor.

 

Konfor:

City fonksiyonlu direksiyon, elektrikli ön ve arka camlar, manuel klima, park sensörü geliyor. Street donanım konfor konusunda da bonkör davranıyor.

 

Güvenlik:

ABS/ESP/EBD/BAS/TCS/MSR/ERM/DST, 6 hava yastığı, Hill Holder, Lastik Basınç Kontrol Sistemi, Immobilizer standart olarak geliyor.

 

Teknoloji:

UConnect VP1 multimedya, dört hoparlör, Bluetooth-USB bağlantısı. Ekranın renksiz olması ve konsola yerleştirilme şekli dışında bu konuda da bir sorun görünmüyor.

 

Motor:

Yazımıza konu olan araçlar 1.4 litrelik FIRE atmosferik beslemeli benzinli motora sahip. 95 Ps güç ve 127 Nm tork üretirken, 6 ileri manuel şanzıman ile kombine edilmiş. Basit ve dirayetli yapısı ile masrafsız olan motorun, 6 ileri şanzımanla uzun yollarda rahatça ilerlemesi de sağlanmış. Tabii turbo beslemenin yokluğu özellikle yük altında hissedilecektir. 

 

Egea İçin İnanılmaz Teklif!

 

 

Liste fiyatı 118.900 TL olan 1.4 FIRE benzinli motorlu, Street donanıma sahip Egea'lardan, sistemimize kayıtlı Gülan Otomotiv’de kısa bir süreliğine hemen teslim edilmek üzere 116.000 TL'den Beyaz renkli 4 adet bulunmaktadır.

Değerlendirmek ve fiyat teklifleri almak isterseniz aşağıdaki butona basarak fiyat talebi oluşturabilir; güncel otomotiv sektörüyle ilgili haberler almak için sitemize Üye olabilirsiniz.

 

Yayınlama Tarihi: 23.6.2020
Yorum Yap