Araç İncelemeleri   |   2019 Sezonu   |   Konsept Arabalar   |   Basın Duyuruları
BMW 8 Serisi İçin Özel Versiyon: Golden Thunder Edition
Abone Ol

Altın rengini araçta kullanmak oldukça riskli bir tercihtir. Ancak BMW, lüks ve dinamik sedanı 8 Serisine yeni bir donanım olan Golden Thunder Edition’ı eklerken isminden de anlaşılacağı üzere bu rengi tercih etmiş. Bakalım bu iddialı versiyon başka neler sunuyor.

 

 

BMW, Coupe, Convertible ve Gran Coupe gövde tiplerinde bulunacak olan Golden Thunder Edition adlı 8 Serisi'ne özel bir donanım-versiyon tanıttı.

Tüm BMW 8 Serisi Golden Thunder Edition modelleri, dış kısımda altın rengi trim parçalarıyla birlikte Metalik Safir Siyah veya Metalik Frozen Siyah renklerle alınabilecek.

Eklenen altın parçalar arasında, yan marşpiyeller boyunca uzanan ve arka tampona kadar uzanan, ön tampondan başlayan grafikler de var. Ayrıca, yan ayna kapakları, 20 inç M hafif alaşım jantlar ve M arka spoyler de altın renginde geliyor.

 

 

Golden Thunder Edition versiyon olan 8 Serisi Coupe, Convertible ve Gran Coupe modellerinin çekiciliğine katkıda bulunmak amacıyla BMW, araçların hepsinde M Spor Paketi ile birlikte standart olarak geliyor.

Eşsiz Golden Thunder donanımı, siyah renkte tamamlanan ve koltuk başlıklarında özel bir yazı ile tamamlanan geniş BMW Individual Merino deri koltukların araca eklenmesini sağlamış. Alman otomobil üreticisi ayrıca 8 Serisi Coupe ve 8 Serisi Gran Coupe Golden Thunder Edition modellerini Alcantara Antrasit tavan kaplamasıyla da donatarak yarışçı ruhu vurgulamış.