2019 Sezonu   |   Konsept Arabalar   |   Basın Duyuruları   |   2020 Sezonu
2020 Model 100.000 TL Bandında Alınabilecek Araçlar!
Abone Ol

Covic-19'un sektörde etkilediği bir başka durum da üretim sıkıntısı ile beraber gelen otomobil fiyatlarındaki artış. Bu sebeple kısıtlı bütçeye sahip olan vatandaşlara fikir verme konusunda yardımcı olmak maksadı ile 100.000 TL bandında alınabilecek sekiz adet aracı sizler için derledik. Gelin beraber seçenekleri inceleyelim...

 

Renault Symbol Joy 0.9 TCe

 

 

Eski ismiyle Clio Sedan, güncel ismiyle Symbol, üçüncü nesliyle 2012 yılından beri bizlerle beraber. Listemize ise Joy donanımı, 0.9 litrelik turbo benzinli TCe 90 Ps güç üreten motoru ve manuel şanzımanı ile girdi. Listemizdeki en uygun fiyatlı araç olan Symbol’ün liste fiyatı 105.400 TL olsa da aşağıdaki butona basıp fiyat talebi oluşturarak Otoboom.com üzerinden daha avantalı fiyat teklifleri de alabilirsiniz. 

 

Dacia Logan MCV Ambiance 0.9 TCe

 

 

Dacia Logan MVC, Symbol’e tasarım olarak son derece benzeyen bir araç. Bunun sebebi aslında aynı olan iki otomobilin çeşitli marka ve model isimleri adı altında farklı ülkelerde satılıyor oluşundan kaynaklanıyor. Aracın sedan versiyonu Symbol isminde iken, station wagon gövdelisi Logan MVC diye geçiyor. Aynı motor (0.9 TCe) ve Ambiance donanım ile gelen aracın liste fiyatı ise 112.900 TL. Elbette bu fiyat aşağıdaki butona basıp fiyat talebi oluşturduğunuzda, alacağınız teklifler ile düşecektir.  

 

Renault Clio Joy 0.9 TCe

 

 

Renault-Dacia-Nissan-Mitsubishi Grubundan devam ediyoruz. Dördüncü nesil Clio, halefi olan beşinci nesil ile beraber halen üretilmekte. Bu sebeple avantajlı fiyatlarla listemizde bulunuyor. Önceki iki araçta bahsettiğimiz 0.9 TCe motor da Clio’da görev yaparken, Joy donanım ile kombine edilerek listemize girdi. Liste fiyatı ise 108.900 TL olan Clio 4 Joy'a için aşağıdaki butona basıp fiyat talebi oluşturarak daha avantajlı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz!

 

Citroen C3 Live 1.2 Puretech

 

 

Bir başka Fransız markası ile beraberiz. PSA Grubunun bütçe dostu markası olan Citroen’in Küçük (B) Sınıftaki temsilcisi C3, 1.2 litrelik turbo benzinli Puretech motoru ve Live donanımı ile listemize girdi. Hoş iç ve dış tasarımı ile uygun fiyata güzel bir otomobil almak isteyenler için 107.500 TL’lik C3 Live iyi bir seçenek olacaktır. Tabii bu güzel seçeneği Otoboom.com aracılığı ile daha avantajlı fiyatlarla satın almak da mümkün. Bunun için aşağıdaki butona basarak fiyat talebi oluşturmanız yeterli!

 

Fiat Egea Urban Plus 1.4 FIRE

 

 

Listedeki ikinci sedan gövdeli araç ile beraberiz. Fiat Egea Sedan, yerli oluşu, fiyatına göre sunduğu donanım ve kalitesi ile kendini kanıtlamış başarılı bir otomobil. Urban Plus donanımı, 1.4 litrelik atmosferik beslemeli FIRE motoru ile Egea Sedan için ödeyeceğiniz fiyat 108.900 TL. Ancak bu fiyat hayal ettiğiniz Egea için fazla ise, daha avantajlı fiyat teklifleri almak için aşağıdaki butona basıp fiyat talebi oluşturabilirsiniz. 

 

Fiat Panda Cross 1.2