Araç İncelemeleri   |   2019 Sezonu   |   Konsept Arabalar   |   Basın Duyuruları
2020 Yılında Türkiye'de Yollarda Göreceğimiz Yeni Otomobiller
Abone Ol

Bu yıl ülkemize gelmesi planlanan birçok yeni otomobil modeli var. Gelecek bu yeni modeller arasında makyajlı veya alternatif motorlu versiyonlar da yer alıyor. 2019 yılına göre daha hareketli geçmesini beklediğimiz 2020 yılında Türkiye’de yollarda görmeyi planladığımız yeni otomobil modelleri sizinle…

 

 

BMW

 

 

Bavyeralı marka BMW’nin yeni 2 Serisi Gran Coupe modelinin, Türkiye'de 2020 yılının Nisan ayında satışa sunulması bekleniyor. Yeni 2 Serisi Gran Coupe, önden ve dört tekerlekten çekiş sistemiyle satın alınabilecek. İlk aşamada otomobilin 1.5 litre hacimli, 3 silindirli dizel ve benzinli motor seçenekleriyle satılacağı öngörülüyor.

 

 

Ford

 

 

Ford'un sportif ve atletik SUV esintileri taşıyan yeni crossover modeli Puma'nın tasarımında Ford Avrupa'nın baş tasarımcı Murat Güler'in de imzası bulunan araç, markanın bu yılki en önemli yeniliği olarak öne çıkıyor. Ayrıca, markasının başarılı kompakt SUV modeli olan Kuga, baştan aşağıya yenilenen haliyle 2020 yılında Türkiye’de yerini alacak olan modeller arasında.

 

 

Nissan

 

 

Nissan Micra ile "yeni aile yüzü” nü paylaşan ve bu yılın ilk yarısı içerisinde Türkiye'de satışa sunulması beklenen Juke, daha agresif ve dinamik bir görünüm ile yollarda olacak.

 

 

Hyundai