Araç İncelemeleri   |   Konsept Arabalar   |   Basın Duyuruları   |   2020 Sezonu
Yıl Sonu Sıfır Araç Kampanyalarında Son Fırsatlar!
Abone Ol

Yılın tamamlanmasına sayılı günler kala birçok otomobil firması, hurda araç teşviki, sıfır faiz, çeşitli vade seçenekleri gibi kampanyalarla alıcıların ilgisini çekmeye çalışıyor. Ayın son haftasında yararlanabileceğiniz otomobil kampanyalarını sizler için derledik…

 

- RENAULT -

Sıfır otomobil sahibi olmak isteyenler için; tüm Renault modelleri Aralık ayına özel kampanya fiyatları ve cazip faiz oranlarıyla yeni alıcılarını bekliyor.

 

 

Aralık ayında, markanın B sınıfında yer alan hatchback modeli Renault Clio 96 bin 900 TL, modelin vagon versiyonu olan Renault Clio Sport Tourer 99 bin 900 TL, B sınıfında yer alan bir başka hatchback modeli Renault Captur 146 bin 250 TL ve markanın B sınıfındaki tek sedan modeli olan Renault Symbol 87 bin 650 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Hurda teşvikli modeller arasında; Clio HB 74 bin 900 TL'den, Megane Sedan ise 105 bin 900 TL'den ve %0’dan başlayan faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

 

Markanın C sınıfındaki en çok tercih edilen modellerinden Renault Megane ailesinin hatchback ve sedan versiyonları da Aralık ayında yıl sonu kampanya fırsatlarıyla avantajlı fiyatlarla sunuluyor. Şık formu ve kendine özgün çizgileriyle Renault Megane HB 142 bin 700 TL’den başlayan, dinamik hatları ve geniş tasarımıyla Renault Megane Sedan ise 116 bin 550 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ayrıca, Renault 2019 Aralık ayı fiyat listesi kapsamında, güçlü tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken ve Crossover segmentindeki iddialı bagaj kapasitesine sahip olan SUV modeli Renault Kadjar'ı 175 bin 650 TL başlangıç fiyatı fırsatıyla satışa sunuluyor.