Araç İncelemeleri   |   Konsept Arabalar   |   Basın Duyuruları   |   2020 Sezonu
2019’un Son Fırsatları: 100.000 TL’ye Kadar Alabileceğiniz Sıfır Araçlar
Abone Ol

Yıl biterken stoklarını eritmek isteyen markalar normalden daha avantajlı fiyatlar sunabiliyor. 100.000 TL’lik bir bütçeniz var ise bu kampanyalar ile sıfır bir araç alabilirsiniz. Elbette Otoboom.com ile fiyatları daha da aşağı düşürmek de mümkün!

 

 

Bazı araçların fiyatlarının kampanyalı olduğunu ve geçerlilik süresinin bitişinin değişiklik gösterdiğini de belirtelim.

 

Fiat Panda Urban veya City Cross 1.2

 

 

Fiat’ın küçük ve geniş MPV’si Panda listemizin ilk sırasında. Urban donanımı ile beraber ısıtmalı ve elektrikli yan aynalar, yükseklik ayarlı ve City Drive fonsiyonlu direksiyon, elektrikli ön camlar, manuel klima, 14 inç kapaklı jantlar, ABS-ESP-ASR güvenlik ekipmanları, Hill-Holder, lastik basınç sistemi, ön ve perde hava yastıkları, USB girişi standart olarak geliyor. Bu versiyonda Panda, 1.2 litrelik 69 Ps güç üreten benzinli motora ve manuel şanzımana sahip. Fiyat etiketi ise 86.900 TL. Eğer Panda’yı daha donanımlı almak isterseniz 91.900 TL’lik City Cross donanımlı araç ile daha dolu bir Panda alabilirsiniz. City Cross’ta Urban’a ek olarak LED gündüz farları, ön sis farları, Cross görünümlü dış kaplamalar, dijital klima, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, deri direksiyon simidi, telefon ile entegre UConnect Bluetooth bağlantısı standart olarak geliyor.

Panda Urban                                                                                                                                  

Panda City Cross

 

 

 

Renault Symbol Joy 1.2 SCe veya 0.9 TCe

 

 

Ülkemizde bol bol satılan ve sedan karoserli olmasıyla öne çıkan Symbol, iki motor seçeneği ile listemize giriyor. Joy donanımlı aracımızda ABS-ESP-ASR güvenlik ekipmanları, Hill Holder, sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, lastik basınç sistemi, manuel klima, yükseklik ayarlı direksiyon, elektrikli ön camlar, USB ve Bluetooth bağlantısı, 15 inç kapaklı jantlar standart olarak geliyor. İlk motor seçeneğimiz olan 1.0 atmosferik benzinli motor 73 Ps güç ve 97 Nm tork üretirken, 0.9 litelik turbo beslemeli benzinli ünite 90 Ps güç ve 140 Nm tork üretebiliyor. Turbo beslemeli seçeneğin Dacia modellerinde LPG takılı olarak alınabildiğini de belirtelim. 1.0 SCe Symbol’ün fiyatı 87.650 TL, 0.9 TCe Symbol’ün fiyatı ise 88.650 TL’dir. 

 

Symbol 1.0 SCe                                                                                                                                                 

Symbol 0.9 TCe

 

 

 

Hyundai i10 Jump 1.0 veya Jump 1.0 Auto

 

 

Yerli A sınıfı ve bütçe dostu i10 Joy donanım ile listemize konuk oldu. Üstelik aracı sadece manuel şanzıman ile de değil; otomatik şanzıman ile de alabiliyorsunuz. Joy donanım ile beraber araçta ABS-ESP-ASR güvenlik ekipmanları, Hill Holder, sürücü ve yolcu hava yastıkları, lastik basınç kontrol sistemi, sürücü koltuğu yükseklik ayarı, yükseklik ayarlı direksiyon, elektrikli ön ve arka camlar, manuel klima, USB ve AUX girişi, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar standart olarak sunuluyor. İ10’a eşlik eden motor ise üç silindirli atmosferik beslemeli ve benzinli bir ünite. 66 Ps güç ve 99 Nm tork üreten motoru az önce de söylediğimiz gibi 5 ileri manuel veya 4 ileri tam otomatik şanzımanla alabiliyorsunuz. Manuelin fiyatı 89.720 TL iken otomatik i10'un fiyatı 94.180 TL.

i10 Manuel                                                                                                                                                         

i10 otomatik

 

 

 

Dacia Sandero Ambiance 1.0 SCe

 

 

Romen markanın B sınıftaki temsilcisi Sandero da listemizde bulunuyor. Başarılı Renault motorları barındırması ve bütçe dostu marka algısı sayesinde ülkemizde de fazlasıyla alıcı bulunuyor. Ambiance donanımda standart olarak krom ön ızgara, 15 inç kapaklı jantlar, manuel dikiz aynaları, ABS-ESP-ASR güvenlik ekipmanları, sürücü hava yastığı, LED ön gündüz farları, elektrikli arka camlar, Eco modu, AUX-USB-Bluetooth bağlantılı ses sistemi standart olarak sunuluyor. Sandero’ya 1.0 litrelik atmosferik beslemeli benzinli motor eşlik ediyor. 73 Ps güç ve 95 Nm tork üreten üniteye 5 ileri manuel şanzıman aracılık ediyor. Aracın liste fiyatı ise 89.900 TL.

 

Fiat Egea Easy 1.4 FIRE