Araç İncelemeleri   |   Konsept Arabalar   |   Basın Duyuruları   |   2020 Sezonu
James Bond Filminin Yeni Konuğu: Yeni Land Rover Defender
Abone Ol

1952 yılında hayatımıza giren İngiliz Ajan James Bond filmine konuk olacak yeni araç belli oldu. 25. filmi “No Time To Die”  ile karşımıza çıkmaya hazırlanan 007 James Bond Yeni Land Rover Defender’ı kullanacak. Peki, James Bond'un kullanacağı bu araç hangi özelliklere sahip?

 

 

James Bond filmlerinin en merak edilen konularından biri de Bond’un kullanacağı otomobiller oluyor. 2020 yılının Nisan ayında 25. filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Bond’un üstün yetenekli aracı bu sefer Yeni Land Rover Defender olacak.

Land Rover’ın bu zamana kadar ürettiği en yetenekli 4×4 modeli olmaya aday Defender, merakla beklenen 25’inci resmi James Bond filmine konuk oluyor. İngiliz Ajan James Bond filmlerinde bugüne kadar kullandığı araçlardan kullandığı tüm cihazlara kadar her şeyiyle gündem olmayı başarmış bir film karakteri.

Land Rover’ın efsanevi modeli Defender ile yeni maceralara atılacak olan James Bond, ilk defa 1983 yapımı Orctopussy’de Range Rover Convertible kullanmıştı. Range Rover Convertible ile başlayan Land Rover EON Productions işbirliği yeni film “No Time To Die” ile devam ediyor. Land Rover Defender hayranları aracın üstün özelliklerini ve performansını ilk kez Nisan 2020’de vizyona girmesi beklenen filmin nefes kesen takip sahnelerinde görecek.

 

 

Aksiyon sahnelerinin çekimleri sırasında 007’nin uzman dublör ekibi tarafından en zorlu arazi ve yol koşullarında test edilen arazi kabiliyetlerine sahip modern bir SUV olan Yeni Land Rover Defender, durdurulamayan doğasını ve sergileme fırsatını buldu. Sahip olduğu eşsiz off-road kabiliyeti ve 291 mm’lik yerden yüksekliğiyle en dik eğimlerden ve nehirlerden kolaylıkla geçen Yeni Defender, beklenenin çok ötesinde bir performansa imza attı.

Yeni Land Rover Defender, kendine özgü köşeli tasarımı ve yenilikçi özellikleriyle dikkat çekiyor. Yeni Land Rover Defender, iki farklı gövde tipiyle tercih edilebilecek bunlar; 90 ve 110. Defender 90, 6 kişiye kadar oturma kapasitesi sunarken, Defender 110'da ise 5+2 oturma düzenine sahip bir iç mekan tercih edilebiliyor. İşlevsel bir tasarıma sahip D7x mimarisi, Land Rover'in ürettiği en sert gövde yapısını oluşturmak amacıyla hafif alüminyum monokok yapıya dayanıyor.

Yeni Land Rover Defender ile ilgili daha detaylı bilgi almak için “Modern Görünümüyle Yeni Nesil Land Rover Defender” inceleme yazımızı okuyabilirsiniz.

Land Rover'ın mevcut modellerini incelemek ve avantajlı fiyatlara otomobil sahibi olmak için hemen teklif isteyin.

 

Yayınlama Tarihi: 26.11.2019
Yorum Yap