2019 Sezonu   |   Konsept Arabalar   |   Basın Duyuruları   |   2020 Sezonu
Japon Mucizesi Honda Civic’in Donanımları
Abone Ol

Kısa zaman önce makyajlanan yerli Japon Honda Civic, Dream, Elegance ve Executive+ isminde üç adet donanıma sahip. Gerek yerli üretim oluşu sebebiyle düşük faizli kredi imkanları, gerek hoş tasarımı, gerekse de zevkli sürüşüyle Civic Sedan oldukça beğenilen bir araç. Bakalım hangi donanımda hangi ekipman geliyor?

 

 

Dream

 

 

Honda Civic, baz donanımdan itibaren güvenliği ile dikkat çekiyor. Standart olarak sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları, ön yolcu hava yastığı iptali, ASR-ABS-ESP güvenlik ekipmanları, acil durum fren desteği ve sinyalleri, yokuş kalkış destek sistemi, lastik basınç sensörü ve alarm geliyor. Konfor konusunda da bonkör bir araç olan Civic’te ECON fonksiyonu, yol bilgisayarı, elektrik park freni, Auto Hold sistemi, 6 hoparlör, direksiyondan kontrollü müzik sistemi, ön ve arka kol dayama, ön koltukların arkasında cepler, far sensörü, elektrikli-ısıtmalı yan aynalar, tek dokunuşla açılıp kapanabilen ön camlar, LED gündüz farları, halojen ön sis farları, gövde rengi kapı kolları, krom ön ızgara, 16 inç kapaklı jant, otomatik klima, derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon, yükseklik ayarlı yolcu koltuğu, 5 inç multimedya ekranı, Bluetooth, 1 adet USB girişi standart olarak geliyor.

 

Elegance

 

 

Dream’in bir üstünde Elegance donanım bulunuyor. Güvenlik ekipmanları olarak Dream donanımdaki ekipmanların tamamını barındıran Elegance donanım ek olarak: 7 inç dijital gösterge paneli, deri kaplı ve Paddle Shift özellikli direksiyon, yağmur sensörü, katlanabilir yan aynalar, LED ana farlar, LED sis farları, 16 inçlik alüminyum alaşım jantlar, hız limitleyici ve hız sabitleyici, ön ve arka park sensörleri, geri görüş kamerası, ısıtmalı ön koltuklar, otomatik kararan dikiz aynası, tek tıkla açılıp kapanabilen ön ve arka camlar, Follow-me Home özelliği, açılabilir cam tavan, 7 inç dokunmatik-navigasyonlu-Honda Connect sistemli multimedya ekranı, 2 adet USB girişi, HDMI girişi girişine sahip.

 

Executive+

 

 

Geldik listenin en tepesine… Executive+ donanım, deri koltukları standart olarak sunuyor; ayrıca koltuklarda elektrikli bel desteği de geliyor. Bunun dışında diğer donanımlarda gövde rengi gelen kapı kulpları krom kaplı olarak gelmekte. Elegance donanımda krom gelen ön panjur ise bu donanımda parlak siyah geliyor. Jant çaplarının 17 inçe çıktığını da belirtelim. Eklenen bir başka hoş teknoloji de anahtarsız giriş ve çalıştırma. Otomatik klima her donanımda standart olarak gelse de Executive+’a çıktığınızda çift bölgeli oluyor.

 

Araç incelemeleri, en güncel haberler ve donanım rehberi yazılarımızı anıda okuyabilmek için Otoboom.com’a Üye olabilir, aşağıdaki butona tıklayarak Honda marka araçlara avantajlı fiyatlarla sahip olabilmek için fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

 

Yayınlama Tarihi: 19.11.2019
Yorum Yap