2019 Sezonu   |   Konsept Arabalar   |   Basın Duyuruları   |   2020 Sezonu
Opel’den Kasım Ayına Özel Kampanyalar
Abone Ol

Kredi faiz oranlarının düşmesiyle birlikte canlanan otomobil satışları Kasım ayında da devam ediyor. Markalar araba almak isteyenler müşterilere yönelik her ay farklı farklı kampanyalar düzenliyor. Bu markalardan biri olan Opel, 120. yılına özel bir kampanya başlattı. Opel’in Kasım ayı kampanya detayları yazımızda…

 

 

Opel, Kasım ayı boyunca amiral gemisi Insignia ve Astra HB modellerini, markanın 120. yılına özel 120 bin TL’ye, 12 ay %0 faiz seçeneğiyle satışa sunuyor. Opel sahibi olmak isteyenler, Kasım ayı boyunca Astra HB modeline 132 bin 200 TL’den, Insignia modeline ise 201 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler.

Opel’in SUV modelleri, Grandland X ve Crossland X Kasım ayına özel 100 bin TL’ye, 12 Ay %0 faizli cazip kredi seçeneği ile sunuluyor. Opel, Grandland X modeli 173 bin TL’den, Crossland X  modeli ise 136 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.

 

 

Kampanyaya Ek Takas Desteği

 

Alman üretici, Kasım kampanyalarına ek olarak birçok modelinde sunduğu takas desteği fırsatı ile araçlarını yenilemek isteyen müşterilerine de fırsatlar sunuyor.

Opel, Kasım ayına özel Grandland X’in seçili modellerinde 4 bin 200 TL’ye varan, Insignia modelinin seçili versiyonlarında ise 5 bin 200 TL’ye varan takas desteği fırsatını takas desteği kapsamında müşterileri ile buluşturuyor.

 

Opel modellerini incelemek ve en avantajlı fiyatlara teklif almak için hemen talep oluşturun.

Yayınlama Tarihi: 19.11.2019
Yorum Yap