Araç İncelemeleri   |   Konsept Arabalar   |   Basın Duyuruları   |   2020 Sezonu
SEAT’ın Ekim 2019 Sıfır Araç Fırsatları
Abone Ol

Yıl sonuna doğru hareketlenmeye başlayan otomotiv sektöründe, sıfır araç almak isteyen kullanıcılara avantajlı fırsatlar sunan markalardan biri de SEAT. İspanyol otomobil üreticisi SEAT, tüm modellerinde faiz ve hurda indirimi olmak üzere birçok fırsat sunuyor. Ekim ayına özel sunduğu bu fırsatlara gelin birlikte inceleyelim…SEAT Ateca

SEAT, Ekim ayına özel Ateca, Arona ve Leon modellerini avantajlı kampanya fiyatları ve 50 bin TL için, 12 ay vadeli %0 faiz fırsatı ile satışa sunuyor.

 

SEAT Arona

SEAT’ın SUV ailesinde avantajlı fiyatlar Ekim ayında da devam ederken, tüm SEAT Arona ve SEAT Ateca modellerinde geçerli 50 bin TL için 12 ay vadeli %0 faiz oranı ile sunulan özel taşıt kredisi bulunuyor. Ayrıca, 50 bin TL için, 12 ay vadeli %0 faiz oranı ile sunulan özel taşıt kredisi tüm Leon modellerinde de geçerli.

 

SEAT Leon

SEAT’ın B sınıfındaki modeli Ibiza, Ekim ayına özel fiyat avantajları ve hurda indirimine ek olarak 40 bin TL için 12 ay vadeli %0 faiz fırsatı ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Kredi kullanmak isteyen müşteriler için bu fırsatlara ek olarak tüm SEAT Ibiza modellerinde geçerli 40 bin TL için, 12 ay vadeli %0 faiz oranı ile sunulan özel taşıt kredisi de bulunuyor.

 

SEAT Ibiza

 

Hurda İndirimi Avantajı

SEAT modellerinde 15 bin TL’ye varan hurda indirim avantajı tüm alıcıları bekliyor!

16 yaş ve üzeri aracınızı hurdaya ayırarak 15 bin TL’ye varan ÖTV indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Markanın sunmuş olduğu hurda desteği 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Buna göre;

  • Vergi matrahı 70 bin TL ve daha altında olan araçlar için 15 bin TL,
  • Vergi matrahı 70 bin TL ile 120 bin TL arasında olan araçlar için 12 bin TL, Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi uygulanmaktadır.

Belirtilen SEAT otomobil kampanyaları 31 Ekim 2019 tarihine kadar geçerlidir.

 

Tüm SEAT modellerini incelemek ve Otoboom.com ayrıcalığı ile hayalinizdeki araca en iyi fiyat avantajıyla sahip olmak için ÜYE olabilir ve hemen teklif isteyebilirsiniz;

 

Yayınlama Tarihi: 18.10.2019
Yorum Yap