2019 Sezonu   |   Konsept Arabalar   |   Basın Duyuruları   |   2020 Sezonu
SUV Görünümlü Lüks Ticari: Yeni Peugeot Rifter
Abone Ol

Peugeot RIFTER, sahip olduğu güçlü SUV görünümü ile dikkat çekiyor. Tamamen yeni bir platform üzerine inşa edilen RIFTER, markanın en güncel motor ve donanım özellikleriyle satışa sunuluyor. 2019 Peugeot Rifter’ın özelliklerine gelin yakından bakalım…

 

 

Tamamen yeni bir platform üzerine inşa edilen Peugeot Rifter, modüler ve pratik yapısı ve gelişmiş üstün donanımlarıyla kullanıcılara hitap ediyor. Aracın tasarım özelliklerine bakacak olursak;

Arka tasarımda otomobilin büyük bagaj kapağı devasa bir bagaj hacmine açılıyor. Markanın imzası olarak nitelendirilen üç pençe şeklindeki stop lambaları ise aracın marka aidiyetine vurguluyor. Tampon tasarımı ise günlük kullanım zorluklarına karşı etkin bir koruma sağlamak amacıyla köşeler içinde yer alıyor. Yeni Peugeot Rifter, SUV otomobillere özgü olan yüksek oturma pozisyonu, büyük kapı, gövde ve tekerlekleri, çamurluk kaplamaları ve tampon korumaları gibi bazı tasarım özelliklerine sahip.

 

 

Kombi sınıfına yeni soluk iddiasındaki Rifter, hem binek hem de hafif ticari araç olarak kullanılacak bir iç mekanı bulunuyor. Şık bir kabine sahip olan aracın otomatik versiyonlarında vites kolu yerine dairesel bir düğme yer alıyor. Ayrıca arka koltukları katlanabilen araçta 2,7 metre yükleme uzunluğu ve 3.500 litreye kadar yükleme alanı bulunuyor.

 


Yeni Peugeot RIFTER rakiplerinden farklılaşan Zenith cam tavanı, elektrikli arka camları, açılır arka kapı camı, Peugeot i-Cockpit, anahtarsız giriş özelliği, ekstra saklama gözleri, advanced grip kontrol, LED gündüz led farları, adaptif hız sabitleme, yokuş iniş destek sistemi ve ileri sürüş destek sistemleri gibi özellikleri ile rakiplerinden farklılaşıyor.

 


Yeni Peugeot RIFTER, 1.6 BlueHDi 100 ve 1.5 BlueHDi 130 beygirlik iki dizel motor, 5 ileri düz, 6 ileri düz ve 8 ileri tam otomatik EAT8 şanzımanlar ile satışa sunuluyor. Donanım seçeneklerinde ise Active, Allure ve GT-Line adlı üç farklı donanım paketi bulunuyor.

 

Yeni Peugeot Rifter’ın Türkiye liste fiyatları;

  • Allure PLUS 1.5 BHDI 130 HP 6MT 7K EU6.2 - 184.000 TL
  • Gt-line PLUS 1.5 BHDI 130HPEAT8 7K EU6.2 - 206.500 TL

 

Yeni Peugeot Rifter’a Otoboom farkıyla avantajlı fiyatlara sahip olmak için, hemen ÜYE olup talep oluşturabilirsiniz.

 

Yayınlama Tarihi: 18.9.2019
Yorum Yap