AYKAN SERVİS OTOMOTİV
MALTEPE
Hakkında
Hemen Teslim
2.El Araçlar
İletişim
Diğer Lokasyonlar

Aykan, 1996 yılında, Adana’nın Seyhan ilçesinde, ünlü Alman otomotiv devi Volkswagen markasını temsilen Türkiye’nin ilk konsept mağazasını kurdu. Mekanik, kaporta ve boya atölyesi, yedek parça bölümü, yeni araç stok sahası, satış sonrası test sahası, idari bölümleri ve misafir kafeteryalarıyla donatılmış bu tesiste sunduğu kaliteli hizmetlerle, bilinir ve güvenilir ismiyle Aykan, kurumsallığını zamanla kusursuz hale getirdi.

Volkswagen markası ile başlayan Doğuş Grubu temsilciliği, Adana’da Audi, Skoda ve Dod (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle güçlenerek büyüdü. Aykan, tüm bu markalar altında sunduğu satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip oldu.

2009 yılında kaliteli hizmeti tüm Adana geneline yaymak hedefiyle, İncirlik bölgesinde, Aykan Volkswagen İncirlik hizmete açıldı. Adana ve İncirlik’ten sonra Kayseri ve Osmaniye’de de yeni yatırımlar yapılarak bayilik ağı yaygınlaşmaya devam etti. Aykan, Kayseri’de Volkswagen, Audi, Seat ve Dod ikinci el markaları ile hizmet veren tek yetkili bayi olma özelliğini taşımaktadır.

Osmaniye’de 3400 m² açık, 2800 m² kapalı olmak üzere toplam 6200 m²lik alan üzerine kurulu tesis, Volkswagen’in Türkiye’deki dördüncü yetkili satış ve servis bayisidir. Volkswagen satış-servis, Audi ve Skoda servis hizmeti verilen tesis, Türkiye’nin en büyük ve modern Volkswagen yetkili temsilciliklerinden bir tanesidir.

Aykan, Türkiye otomotiv sektöründeki yerini güçlendirmeye 2016 yılında İstanbul’da açtığı Aykan Skoda Maltepe’de satış ve servis hizmetleri sunarak devam etti. Her zaman müşteri memnuniyetine öncelik veren Aykan, 2017 yılının Ağustos ayında açtığı Aykan Skoda Kartal ile İstanbul ayağını genişletmeyi sürdürmekte.

Scania temsilciliği İstanbul Kurtköy'de, 17.100 m² alan üzerine kurulu tesiste yürütülmektedir. Yetkili satış, servis ve yedek parça hizmetleri yanı sıra mekanik onarım, bakım, boya-kaporta hizmetlerinin verildiği servis bölümü de bulunmaktadır.

Aykan, sıfır ve ikinci el araç satışı, satış sonrası hizmetleri, yedek parça temini ve aksesuar satışı yanı sıra müşterilerine çeşitli vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla kredi ve sigorta hizmetleri de sunmaktadır.

Otomotiv sektöründe dürüst ve güvenilir politikalarıyla sahip olduğu konumu güçlendirmeyi hedefleyen Aykan, bildiği ve inandığı yolda her zaman tüketiciyle omuz omuza yürüyor.

Ekip
ARMAN BARAN
armanbaran@isotlar.com.tr
0(216) 383 98 03
Bayi:MALTEPE
Adres:Cevizli Mah. E-5 Karayolu Bulvarı Fil Yokuşu No:16/A Maltepe,İstanbul
E-Posta:armanbaran@isotlar.com.tr
Telefon:0(216) 383 98 03
Telefon: