Renault Clio Hatchback Clio JOY 0.9 TCE 90 HP - 2019
Karşılaştıra Ekle
Favorilerime Ekle
  • Paylaş
Liste Fiyatı 90.900 TL
5 Kapı
5 Koltuk
300 Lt
45 Lt
91% B
Genel Bakış

Etkileyici hatları, yeni ön tasarımı ve yepyeni ışık imzası ile Renault Clio’nun karşı konulamayan büyüsü sizi de etkisi altına alacak.

 

TASARIM İÇ/DIŞ

Renault Clio'nun duygu dolu hatları, yeni ön tasarımı ve yepyeni ışık imzası ile her zamankinden daha büyüleyici hale geliyor.

Renault Clio 'nun yenilenen ön ve arka LED Pure Vision aydınlatma özelliği hemen göze çarpıyor.17'' alüminyum jantlar ile Clio 'nun eşsiz tasarımını daha da çekici hale getirin.

Renault Clio 'nun iç ortamını zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Zarif döşemeleri, deri kaplı direksiyon simidi ve kalitesini belli eden diğer detayları ile dikkatleri üzerinde çekiyor.

 

MOTOR/PERFORMANS

Renault Clio, 1.5 dCi 90 bg dizel motoru, 3,3 lt. / 100 km* ortalama yakıt tüketimi ve 85 g/ km CO2* değerlerine sahip. Bu özellikleriyle hem bireysel hem de ticari kullanıcılara çok ekonomik bir sürüş sağlıyor.

220 Nm’lik cömert tork değeri düşük devirlerden itibaren elde edilebiliyor ve her koşulda sürüş konforu sağlıyor.

6 vitesli çift kavramalı otomatik EDC şanzıman, 1.2 Turbo EDC 120 bg ve 1.5 dCi EDC 90 bg ile birlikte sunuluyor. Vites yükseltmenin çok hızlı olmasının yanı sıra herhangi bir sürat kaybı yaşanmadan esnek vites geçişleri mümkün oluyor.

 

STANDARTLAR/OPSİYONLAR

Hayatınızı kolaylaştıran Renault Clio’nun teknolojik sürüş destek sistemleri sayesinde yolculuğunuzun tadını çıkarın.

Hill Holder (yokuş kalkış sistemi), Yol Bilgisayarı, Direksiyonda Kumanda Sistemi, ABS(Fren sistemi), Sürücü Hava Yastığı, Yolcu Hava Yastığı, Klima /iklimlendirme gibi birçok özelliğe sahip.