Hyundai i10 Hatchback Jump 1.0 - 2019
Karşılaştıra Ekle
Favorilerime Ekle
  • Paylaş
Kampanyalı Fiyat 89.720 TL
5 Kapı
5 Koltuk
252 Lt
40 Lt
100% A
Genel Bakış

Dinamik ve göz alıcı dış görünümü, zengin donanım seviyesi ve eşsiz iç hacmi ile Hyundai i10 size benzersiz bir sürüş deyeimi sunuyor.

 

TASARIM İÇ/DIŞ

Hyundai i10’un çarpıcı tasarımı; yeni ön ızgara, yuvarlak LED gündüz sürüş farları, projeksiyon tipi ön sis farları ve yeniden renklendirilmiş arka stop far grubu ile vurgulanıyor. Sınıfının lideri i10, geniş iç ve dış renk yelpazesi ve ferah iç mekanı ile etkileyici bir görünüm ve rahat bir yolculuk sağlıyor.

Taşımak istediğiniz her şey için yeterli alana sahip olan i10, sınıfının lideri kabin hacmi ile birlikte sınıfının en geniş bagajlarından birine sahiptir. 252 litrelik bagaj kapasitesi arka koltuklar da katlandığında 1.046 litrelik bir alana dönüşüyor ve inanılmaz bir hacme ulaşıyor.

 

MOTOR/PERFORMANS

Hyundai i10’un güç aktarma organları sayesinde her sürüşten en iyi verimi alırsınız. i10’da, 66 beygir gücüne sahip 1.0 litre ve 87 beygir gücünde 1.2 litre benzinli motor seçeneklerine bulunmaktadır.

 

STANDARTLAR/OPSİYONLAR

İleri seviye sürücü yardım teknolojileri i10’u hem doğru yolda hem de yaşanabilecek tüm sorunlardan uzak tutmaya yardımcı olur.

Dokunmatik Ekranlı Navigasyon Sistemi, Açılır Tavan, USB & AUX İle Kolay Erişim, Bluetooth bağlantısı, Yol bilgisayarı; yakıt tüketimi, sürüş süresi, katedilen mesafe, depo boşalma uzaklığı ve araç dışı hava sıcaklığı gibi anlık bilgiler sağlar.