Dacia Sandero Hatchback Ambiance 1.0 SCE 75 BG - 2019
Karşılaştıra Ekle
Favorilerime Ekle
  • Paylaş
Liste Fiyatı 84.900 TL
5 Kapı
5 Koltuk
320 Lt
50 Lt
84% B
Genel Bakış

 

TASARIM İÇ/DIŞ

Dacia Sandero ’nun yeni ve daha iddialı krom ön panjuru, yükseltilmiş alt boşluk, saten krom ön ve arka tampon korumaları, siyah kanat ve alt yan panel korumaları, krom egzoz ucu, sis farları, tavan barları daha dinamik ve modern bir hava katıyor.

Sandero, beş geniş koltuğu ve geniş bagajı ile sınıfının en iyisi konumunda. Üst düzey konfor sağlamayı hedefleyen Sandero, hayatınızı kolaylaştırmak için döşemeleri, havalandırma ızgaraları, orta ön panel kaplaması, dört kollu direksiyonu ve saten krom kaplaması ile baştan sona yenilendi.

 

MOTOR/PERFORMANS

2 adet benzinli ve 3 adet dizel motor olmak üzere seçenekler bulunmaktadır. Benzinli seçenekte; 75 beygir 1.0 litre motor ve 90 beygir 1.0 litre TCe motor yer almaktadır. Dizel seçeneğinde ise 75 ve 90 beygir 1.5 dCi motorlar bulunmaktadır.

 

STANDARTLAR/OPSİYONLAR

Dacia Sandero ’da standart olarak sunulan özellikler; otomatik klima, elektrikli cam kumandaları, arka tarafa yerleştirilen 12V’luk priz, kol dayama, direksiyondan kumanda, Elektronik Denge Programı (ESP), Star&Stop gibi birçok özellik mevcuttur. Kullanıcılar ayrıca arka park sensörü, Dacia Media NAV ve Multimedya Sistemi ve geri görüş kamerası gibi parçaları opsiyonel olarak ekleyebilmektedirler.